Kapcsolat

Nyíregyháza Kaposvár Debrecen Miskolc Szeged Kecskemét Délpest Budaörs Dunakeszi Gyor Pécs Szombathely Zalaegerszeg Székesfehérvár Image Map
Nyíregyháza
Debreceni út 107
+36 42 595 075

nyiregyhaza@autonet-group.com
47.934243, 21.717933
 
Debrecen
Vágóhíd u. 3/a.
+36 52 530 916

debrecen@autonet-group.com
47.523196, 21.645246
 
Miskolc
Fonoda u. 2.
+36 46 524 214
+36 46 524 215
+36 20 462 6466
autonet.miskolc
miskolc@autonet-group.com
48.106207, 20.820454
 
Szeged
Napos u. 9.
+36 62 552 002

szeged@autonet-group.com
46.269712, 20.122022
 
Kecskemét
Trafó utca 1.
+36 76 504 764

kecskemet@autonet-group.com
46.902896, 19.705374
 
Budapest
Közdűlő u. 53.
+36 12 960 557

delpest@autonet-group.com
47.4295994, 19.1769577
 
Budaörs
Iparos u. 3-5.
+36 23 428 617

budaors@autonet-group.com
47.442816, 18.974238
 
Dunakeszi
Pallag u. 43.
+36 27 548 245
officehu@autonet-group.com
47.619291, 19.121244

Alkatrész üzletág ügyfélszolgálat
Telefon: +36 27 548 204
Fax: +36 27 548 218
Mobil: +36 20 449 5907
E-mail: alkatresz@autonet-group.com
Skype: autonet-ny

Alkatrész üzletág ügyfélszolgálat
Telefon: +36 27 548 201
Fax: +36 27 548 218
Mobil: +36 20 449 5905
E-mail: autoalkatresz@autonet-group.com
Skype: autonet-ek

Diesel üzletág ügyfélszolgálat
Telefon: +36 27 548 210
Fax: +36 27 548 218
Mobil: +36 20 954 5380
E-mail: diesel@autonet-group.com
Skype: Dizeles

Haszongépjármű üzletág ügyfélszolgálat
Telefon: +36 27 548 206
Fax: +36 27 548 218
Mobil: +36 20 915 7703
E-mail: kamion@autonet-group.com
Skype: autonet-kamion

Autófesték üzletág ügyfélszolgálat
Telefon: +36 27 548 217
Fax: +36 27 548 218
Mobil: +36 20 851 6150
E-mail: autofestek@autonet-group.com
Skype: autonet-autofesték

Diagnosztikai / szervizfelszerelés csoport
Telefon: +36 27 548 232
Fax: +36 27 391 453
Mobil: +36 20 954 5323 / +36 20 449 5913
E-mail: diagnosztika@autonet-group.com

Oktatási központ
Telefon: +36 27 548 232
Fax: +36 27 391 453
Mobil: +36 20 449 5912
E-mail: oktatas@autonet-group.com
 
Gyor
Hűtőház u. 25.
+36 96 556 068

gyor@autonet-group.com
47.6865712, 17.6913461
 
Pécs
Bajor u. 3.
+36 72 526 636

pecs@autonet-group.com
46.071756, 18.278675
 
Szombathely
9700, Csaba u. 13.
+36 20 315 6118 / +36 20 315 6147
autonet.szombathely
szombathely@autonet-group.com
47.225561, 16.645857
 
Zalaegerszeg
Zrínyi út 105.
+36 92 510 111

zalaegerszeg@autonet-group.com
46.813794, 16.847360
 
Kaposvár
7400, Kaposvár, Vár utca 12-14.
+36 20 275 8680
+36 20 254 5655

kaposvar@autonet-group.com
 
Székesfehérvár
M59 Ipari Park, Zsurló utca „A” épület
+36 20 271 0545

szekesfehervar@autonet-group.com
47.180650, 18.479287
 

 

Küldjön üzenetet

* Név
* E-mail
Telefonszám
Üzenet
* Ellenőrző kód
A *-gal jelölt mezõk kitöltése kötelezõ